Січ
30

Чи потрібен Інтранет для бізнесу?

Автор: Наталія

Інтранет для бізнесу?Інтранет розглядають як частинку Інтернету, внутрішній сайт, доступ до якого мають учасники певної організації. Кожна організація використовує його по-своєму.
В чому ж полягають переваги Інтранету для бізнесу?

Переваги Інтранет

Більшість компаній впроваджують технології Інтранет через їх корисність в роботі з цінною корпоративною інформацією. А чим швидше і ефективніше опрацьовуються великі масиви даних компанією, тим конкурентоспроможнішою вона є на ринку.

Різні переваги Інтранету для бізнесу можна класифікувати наступним чином:

Комунікація. Інтранет є дуже зручним засобом організації взаємозв’язку і співробітництва між працівниками для успішного функціонування довільної комерційної організації. Інтранет це забезпечує у вигляді таких інструментів, як дискусійні групи, Інтранет-форми, дошки оголошень. Інтранет-інструменти допомагають поширювати необхідну інформацію чи документи серед співробітників, що надає можливість легкого налагодження зв’язку та добрих відносин між співробітниками і їх керівниками.

Економія часу. Всі знають ціну часу. Використання Інтранет технологій дозволяють розповсюджувати інформацію швидко та ефективно. Інтранет також забезпечує інтерактивність, тобто можливість отримувати доступ до інформації у відповідний час, а такої коментувати її, додавати зауваження чи відгуки.

Продуктивність. Інтранет технології забезпечують швидкий доступ до інформації для співробітників і допомагають організувати відповідальне виконання завдань. Співробітники, які працюють над проектами можуть легко співпрацювати, що гарантує кращі і швидші результати.

Скорочення витрат. Інтранет є економічно ефективним і тому, що є безпаперовим. Завдяки публікації інформації в Інтернеті, економляться ресурси на друк та пересилання документації.

Корпоративне розподілене обчислювальне середовище. Інтранет сприяє активному розповсюдженні накопиченої інформації між різними типами комп’ютерів та операційними системами, з яких співробітники мають доступ до інформації. Розповсюджується інформація через Інтранет-системи за більш низькою ціною завдяки особливостям веб-архітектури.

Збільшення штату працівників. Оскільки Інтранет дозволяє всім співробітникам отримувати доступ до даних, це дозволяє побудувати командну роботу в межах організації. Також відповідний вміст внутрішньої мережі, наприклад дошка оголошень, довідкові матеріали, FAQ, довідник співробітників забезпечує співробітництво між працівниками.

Багатий формат. Інтранет дозволяє переглядати документи у довільному форматі (текси, графіка, відео, аудіо). Мультимедійне забезпечення, яке може використовуватися у Інтранет, дозволить покращити зв’язок та пришвидшити інформування співробітників.

Інтранет також сприяє формуванню корпоративної культури інформування, допомагає підтримувати хороший взаємозв’язок між підрозділами, відомствами організації, забезпечує негайне оновлення завдань.

Реалізація Інтранет для бізнесу дозволяє значно зекономити час і гроші в перспективі. Для більшості сучасних організацій застосування Інтранет-систем є необхідністю, а не розкішшю.

 

Хочете знати які переваги для вашого бізнесу забезпечить Інтранет?

Автор Наталія

Опубліковано:
30/01/2015
Схожі публікації:
  • немає схожих публікацій