Про компанію

Веб-студія Вебсвіт - прогресивна компанія-розробник інноваційного програмного забезпечення, що надає широкий спектр рішень в галузі новітніх web-технологій для потреб електронної комерції і не тільки.

Веб-студія ВебСвіт - українська компанія, яка заснована в 2010 році в м.Тернопіль, групою висококваліфікованих фахівців з різних областей, таких, як управління, програмування, дизайн, інтернет-маркетинг. Компанія розпочала свою діяльність як структурний підрозділ корпорації PlumRocket Inc. (Нью-Йорк, США) для реалізації ряду спільних проектів, а також для просування послуг створення веб-сайтів спочатку на ринку Сполучених Штатів Америки, а з 2011 року і в Тернополі та по всій Україні.


Напрямки діяльності ВебСвіт:

 • Розробка веб-дизайну;
 • Створення веб-сайтів та їх супровід;
 • Пошукова оптимізація;
 • Просування сайту та Інтернет-маркетинг;
 • Розробка Інтранет.

Наші послуги

У цей короткий період часу ми зробили ряд успішних проектів, якими користуються сотні відвідувачів щодня. Наша компанія має досвід створення web-сайтів різного рівня складності, тематичної та функціональної спрямованості: сайтів візиток, корпоративних сайтів, Інтернет-порталів, Інтернет-магазинів, внутрішніх Інтранет-порталів(Інтранет).

Веб-студія Вебсвіт спеціалізується не тільки на створенні веб-сайтів, ми надаємо комплексні послуги з розробки, розміщення і підтримки проектів різної складності в Інтернеті, здійснюємо реєстрацію доменів, технічну підтримку клієнтів, укладаємо договори на супровід веб-сайтів.

Ми маємо можливість працювати з клієнтами самого різного профілю: крупними компаніями і банками, державними організаціями, незалежними об'єднаннями і приватними особами Україні та інших країн.

Якість наших послуг підтверджується довірою і постійністю наших клієнтів і має під собою перевірену часом технологічну і адміністративну бази.


Стратегія роботи

Веб-студія Вебсвіт надає послгуи з розробки веб-дизайну та створення веб-сайтів високої якості. Ми зосереджені на досягненні ключових цілей вашого бізнесу. Починаючи від концепції до впровадження кожного елементу сайту - ми їх ретельно розглядаємо, аналізуємо і впроваджуємо в реальність.

Кожен наш проект відповідає основним вимогам:

 • Зовнішній вигляд та функції;
 • Пошукова оптимізація;
 • Підтримка сайтів;
 • Юзабіліті;
 • Функціональність.

В ногу з прогресом

Фахівці ВебСвіт розуміють, що програмне забезпечення і ринок веб-розробок вельми динамічний. І ми завжди використовуємо тільки новітні технології, які збережуть свою актуальність і в найближчому майбутньому.

Гарантією якості нашої роботи є:

 • Прагнення до відповідності вимогам, що дозволяють максимально задовольнити потреби наших клієнтів;
 • Ресурси, якими ми володіємо, дають можливість вирішувати завдання різного ступеня складності;
 • Використання прогресивних технологій в області web-розробки для платформ Windows і Unix серверів.

Наш сайт постійно оновлюється, це допоможе вам дізнатися більше про нас і наші послуги, а також отримати всю необхідну інформацію про сервіси веб-дизайну, розробки та пошукової оптимізації, а також про веб-акції.


Зворотній зв'язок для клієнтів

Щоб дізнатися будь-яку інформацію, яка вас цікавить, Ви можете скористатись контактною формою.

Наша команда допоможе вам збільшити об'єми продаж та ефективно організувати спілкування з вашими клієнтами.

Ми цінуємо час та потреби наших клієнтів