Розкрутка сайтів, пошукове просування сайту

Вашому сайту потрібно збільшення відвідуваності, залучення на сайт цільової аудиторії користувачів, популяризація послуг, товарів і сервісів представлених на сайті, збільшення продажів і прибутку? Тоді вашому сайту потрібні Ми, веб-студія ВебСвіт, та наш сервіс "Розкрутка і просування сайтів"


  • Аналіз цільової аудиторії та визначення її основних потреб.
  • Грамотна реєстрація сайту в каталогах та пошукових системах.
  • Регулярний моніторинг позицій сайту на пошукових системах і підготовка звітів.
 

Що таке просування сайту (розкрутка сайтів)?

Розкрутка сайту - це інвестиція для збільшення прибутку. Результати, які дає розкрутка сайту, повинні в першу чергу приносити вигоду для компанії, а значить виражатися кількісними показниками, наприклад грошима або сумою укладених контрактів за певний період. Пошукове просування сайту може давати проміжні хороші показники - позиція в пошуковій системі, висока відвідуваність, підвищення іміджу, але важлива конверсія цих результатів в основні бізнес-завдання.

Просування сайтів називають мистецтвом, але це, швидше, продумана стратегія, що потребує постійного аналізу та певних навичок. Жоден SEO-фахівець не дасть 100% гарантії, що всі затверджені запити будуть знаходиться на необхідних позиціях, тому що алгоритм роботи пошукових систем постійно оновлюється і достовірно всі фактори ранжирування не відомі нікому, окрім самих розробників. Іноді людей, що надають послуги просування сайту називають шаманами, частково це правда, але будь-який шаман діє на основі знань і накопиченого досвіду.

Наша команда - це висококласні фахівці захоплені своєю справою, що мають за плечима багато успішних проектів.

Розкрутка сайтів складається з цілого комплексу робіт, який при якісному виконанні всіх складових і дає очікуваний результат. Після аналізу сайту, аналізу сайтів конкурентів, ми надаємо замовнику список рекомендованих запитів по яких і буде відбуватися просування сайту, а також пропонуємо ряд змін по внутрішній оптимізації. З клієнтом обумовлюються основні завдання, щоб просування сайту велося за цільовим сторінкам.

Внутрішня оптимізація включає коригування коду, при необхідності, зміну структури і текстового змісту сайту.

Далі здійснюються роботи по зовнішньому просуванню сайту - збільшується його цитованість та інші показники якості, необхідні для того, щоб пошукові системи на потрібні запити видавали ваш сайт на першій сторінці результатів.

У нашій компанії Ви отримаєте максимальний результат від вкладених коштів.