Створення сайтів Львів, Ужгород

Однією з вимог сучасного успішного бізнесу – інформативна, інтерактивна, сучасна реклама. Як каже google «Будьте там, де вас шукають». А найбільше сьогодні шукають в Інтернеті.

Саме сайт для динамічної компанії є засобом створення відмінного іміджу, бронювання свого місця на ринку і в головах цільової аудиторії, способом здійснення безпосереднього контакту і збільшення ступеня впливу на споживачів своїх послуг, партнерів, конкурентів, представників ЗМІ. 

Інтернет-представництво є найкращим інструментом для залучення клієнтів і партнерів, а також організації внутрішньої інформаційної системи компанії.

Грамотно спроектований та професійно виконаний сайт підніме статус Вашого бізнесу, підтвердить Ваш імідж і заставить рухатися конкурентів.

До того ж сайт компанії є відмінною інтернет-площадкою для проведення маркетингових досліджень, розміщення реклами власної продукції і забезпечення «зворотного зв’язку»

Але спочатку треба чітко розуміти, за яким сценарієм розвивається процес створення сайтів. Чи буде це промо-сайт, сайт-візитка, корпоративний сайт, інтернет-магазин? 

На основі аналітичного аналізу бізнесу ми підготуємо рекомендації щодо загальної концепції розробки інтернет-проекту для наших клієнтів у містах Львів, Ужгород, Київ та по всій території України.

Наша веб-студія працює в наступній послідовності:

І. Аналіз сайту

На даному етапі здійснюється ряд попередніх робіт для визначення концепції майбутнього проекту, способу його найефективнішого запуску. Аналітичні дослідження включають оцінку основної мети та задач проекту, аналіз конкурентних проектів, споживчий аудит цільової аудиторії сайту, аналіз інтенсивності і спрямованості маркетингових процесів Вашої компанії. 

Результатом проведеної роботи буде детальний функціональний висновок, що включатиме базові компоненти майбутнього проекту. В подальшому даний висновок стане основою технічного завдання для створення Вашого сайту.

ІІ. Проектування

Даний етап включає роботи по формуванню інформаційної і функціональної структури проекту, дизайну і програмування. Первинний етап проектування характеризується розробкою концепції проекту, а наступні – це проектування інтерфейсу, функціональної і інформаційної структури сайту.  В процесі проектування створюється прототип сайту, що містить опис структурних елементів: графіки і навігації, параметри розміщення інформації, реєстраційні і пошукові форми. Такий опис робиться для кожної окремої сторінки сайту.

Проектування структури інтерфейсу може вестися окремим етапом, або паралельно з іншими роботами. Незважаючи на специфіку роботи, основним важливим параметром проектування користувацького інтерфейсу є зручність роботи користувача (usability). Результатом проектування інтерфейсу є структурована система навігації, що включає: базову навігацію (шляхи переходу користувача між сторінками сайту), реєстраційну і авторизаційну форми, атрибутно-контекстний пошук, форми підписки, додаткова навігація, службова навігація.

Проте незалежно від того, яка структура інтерфейсу буде розроблена для сайту – він повинен бути успішним, ефективним і унікальним. Довірте розробку web-сайту професіоналам!

ІІІ. Дизайн

Підготовка до роботи над дизайном розпочинається на етапі аналітичних досліджень. 

Збір і узагальнення матеріалу, який згодом буде використаний дизайнером, може виконуватися паралельно з проектуванням. Таким матеріалом для майбутньої роботи дизайнера стають логотип, шрифт, фірмовий стиль, структура меню, а також сайти інших компаній, поданих замовником як найбільш цікаві.

При розробці довільно дизайну, як правило, заздалегідь створюються три різних варіанти макети дизайну. До кожного макету ми підходимо індивідуально і є запорукою їх унікальності. Під час цього процесу проводиться ретельний підбір колірних рішень, майбутньої flash-анімації і стильового напрямку сайту.

Основною вимогою до дизайну сучасного інтернет-проекту стає його технологічність. Тобто, при завантаженні сайту яким би складним і багатомірним не був дизайн, він не повинен порушувати функціонування основних інтерактивних параметрів сайту.

Дизайн головної і типових сторінок сайту, за бажанням Замовника, може кардинально відрізнятися. Можуть відрізнятися тільки окремі графічні або навігаційні елементи. У тому чи іншому випадку, в розробці інтернет-проектів художні рішення сторінок сайту об'єднані єдиним мотивом.

ІV. Програмування сайту

Після вибору доменного імені (наприклад, дублюючого назву Вашої компанії або такого, який описує напрямок Вашої діяльності), відтворення дизайну, складання структури і функціоналу, починається процес розробки сайту. Процес досить трудомісткий, особливості якого Вам, напевно, не цікаві. Зате цікаві результати роботи,  які Ви можете переглянути в розділі портфоліо.

V. Наповнення та підтримка сайту

Після успішної розробки web-сторінок, популярність і відвідуваність Вашого сайту безпосередньо залежить від унікальності контенту. Унікальний контент відмінно індексується пошуковими системами, сприятливо впливаючи на пошукову видачу Вашого сайту серед десятків-сотень подібних. Створення та редагування текстового і графічного матеріалу, оновлення новин і корисних статей, своєчасне додавання товарів і послуг, розробка нових функціональних сервісів сайту - все це робить сайт живим і затребуваним потенційними клієнтами. Ми готові взяти в свої руки управління механізмом Вашого сайту, оперативно взаємодіючи з Вами.

Технічна підтримка сайту є профілактикою і мінімізацією помилок збоїв в роботі сайту.

Комплекс дій з технічної підтримки включає: хостинг проекту, налагодження і підтримка функціонування поштових скриньок, організація роботи системи безпеки, корекція можливих дефектів в роботі коду, регулярне архівування на носії повного об’єму інформації сайту,  систематичне оновлення програмних продуктів, що забезпечують роботу сайту, консультування по питаннях, пов’язаних з оновленням і розвитком проекту, його безпекою і ефективним функціонуванням.

Можливе замовлення створення сайтів як в регіонах (Львів, Ужгород) так і по всій території України.