Створення, розробка сайтів Тернопіль, Хмельницький

Можливості, інструменти, переваги

  • при розробці сайтів «Вебсвіт» використовує одні з найбільш ефективних на сьогоднішній день систем управління ресурсами - Drupal, Magento та Zend Framework. Простота, функціональні можливості та універсальність CMS дозволяють створювати веб-портали різної спрямованості та рівня складності;
  • розробка сайтів здійснюється з урахуванням їх можливого просування - ресурси оснащуються спеціальним набором опцій, що дозволяють значно полегшити і підвищити ефективність роботи проекту. Кожен створюваний інтернет-портал піддається контролю на відповідність вимогам пошукових систем;
  • веб-студія «Вебсвіт» надає суттєві знижки на комплекс робіт зі створення ресурсу і його подальшої розкрутки;
  • при розробці сайтів професіонали «Вебсвіт» використовують check-листи з юзабіліті - з урахуванням усіх сучасних вимог по логіці організації порталу і зручності використання власником і клієнтом;
  • веб-студія «Вебсвіт» організовує регулярний зв'язок з клієнтом та інформує про хід виконаних робіт. Ми готові врахувати побажання і примітки замовника під час роботи над проектом;
  • ми є професійним підрозділом компанії PlumRocket Inc., одним з провідних гравців веб-індустрії на території США, що дозволяє нам надавати широкий спектр високоякісних послуг. Ми виконуємо розробку сайтів в містах Тернопіль, Хмельницький та інших регіонах, а також сприяємо їх подальшому просуванню і оптимізації.

Етапи розробки сайтів

1. Аналіз завдання, розробка та затвердження технічного завдання

Обговорення з клієнтом планованого кінцевого результату і послідовності кроків реалізації довільного сайту - один з найважливіших пунктів співпраці. На його основі формується технічне завдання, в якому відображаються напрям ресурсу, кількість і склад розділів і сторінок, хостинг для розміщення, система навігації і т.д.

2. Дизайн

Наступний крок співпраці - робота над створенням сайту командою професіоналів «Вебсвіт». Зовнішнє оформлення ресурсу проводиться на основі отриманих даних моніторингу інтернет-порталів конкуруючих компаній замовника та особливих вимог замовника (з врахуванням фірмового стилю, логориту, кольорової гамми).  На цьому ж етапі аналізується потенційна аудиторія і пропонуються способи реалізації побажань клієнта.

3. Верстка

Наступний крок з розробки сайтів - формування загальної структури ресурсу. Результат даного кроку розробки - зручний і простий сайт для сприйняття користувачами.

4. Програмування

 Завершальний крок створення ресурсу, в результаті здійснюється написання програмних кодів, які впливають на працездатність сайту.

Сайт та продажі: точки взаємодії

Одним з важливих принципів розвитку компанії є формування лояльності до свого бренду в оффлайн та онлайн-просторі. Для цього ще в процесі розробки сайт повинен бути забезпечений  кількома важливими опціями, які дозволять потенційному покупцеві легко знайти його в глобальній мережі та прийняти рішення про звернення саме в цю компанію.
При створенні сайту наша веб-студія залучає SEO-фахівців, які допомагають врахувати всі тонкощі, нюанси та умови для максимально ефективної роботи ресурсу.

Приймаємо замовлення на послугу "Розробка сайтів" в регіонах (Тернопіль, Хмельницький) так по всій території України.