На зорі Інтернету було достатньо "нафарширувати" відповідні теги достатньою кількістю ключових слів, а також скористатися нехитрими прийомами на зразок тексту фону, щоб отримати перші місця в результатах пошукових систем.Зараз ситуація змінилася. Тепер основними факторами положення сайту в результатах пошуку є кількість посилань на цей сайт і релевантність тексту. На останньому зупинимося докладніше.

  Пошукові машини - все ж роботи, а тому оцінюють релевантність тексту пошуковому запиту, вираховуючи щільність слова-запиту в тексті, а також присутність цього слова у всіляких заголовках, виділених частинах тексту і так далі.

   Створювані нами тексти спочатку пишуться з урахуванням алгоритмів, використовуваних пошуковими роботами. Але якщо Ви з яких-небудь причин не бажаєте замовляти новий текст, Ви можете замовити оптимізацію існуючого тексту з тим, щоб пошуковики виводили Ваш сайт в перших рядках результату пошукового запиту.

   Оптимізуючи текст, ми стежимо за тим, щоб він залишався приємним для читання.У оптимізованих нами текстах Ви ніколи не знайдете гротескно величезної кількості ключових слів, вставлених невпопад в гонитві за результатом.

   Текст повинен передусім залишатися текстом, а не набором слів, які приємно читати тільки бездушному роботу-пошуковику. В кінці-кінців, Ваші клієнти не роботи, а живі, розумні люди. І вони повинні отримувати задоволення від контенту, вірити йому, насолоджуватися ним.

   Вартість послуг з оптимізації контенту варіюється в залежності від складності поставленої задачі і термінів. Ми будемо раді обговорити з Вами питання оптимізації контенту Вашого сайту і домовитися про взаємовигідну співпрацю.