Лис
14

Як колір характеризує ваш бізнес. Інфографіка

Автор: Наталія

Як колір характеризує ваш бізнес. ІнфографікаВи колись цікавилися, чому в черзі за біг-маком ви стаєте такими голодними, ніби тиждень їжі не куштували, а отримавши, з’їдаєте так швидко, немов у вас його хтось відбирає? А про «силу краватки» в бізнесі ви колись чули?

Так от, є речі, які впливають на людські відчуття загострюючи чи притуплюючи їх. І вплинути можна на будь-які відчуття: чи то емоції, чи фізичний стан. Аромотерапія і нюх впливають на настрій і емоції. Смак, дотик і слух викликають такі ж зміни, як не дивно, що і зображення і також активізують емоційні зміни у людини.

А найпершим, що помічає людина є колір, в тому числі і на вашому сайті чи рекламному буклеті (друкованому чи електронному). Саме колір на вашому логотипі, торговій марці, формує перше враження про вас, ваш сайт і ваш бізнес. І саме колір має здатність налаштовувати відвідувача на певні дії. Але про роль кольорової гамми у веб-дизайні часто забувають дизайнери при розробці сайтів.

І саме для дизайнерів пропонуємо візуально багату інфографіку, на якій швидко пройдемося по теорії кольору, визначимо що ж передають популярні кольори і які емоції вони викликають. Отож, не лінуємося, знайомимося і перевіряємо чи кольори вашого бренду правильно передають суть вашого бізнесу і чи потрібні емоції у відвідувача викликає ваш сайт?

Як колір характеризує ваш бізнес

Автор Наталія

Опубліковано:
14/11/2015
Схожі публікації:
  • немає схожих публікацій